☰ Menu

Just! Impro Show

Komediální představení postavené na improvizaci a interaktivitě s diváky

Kdo je Just! Impro?

Komediální improvizační skupina, která vznikla v roce 2010, jako pokračování několika předchozích improvizačních skupin IMPROLIGY. Již od svého vzniku působila v Paláci Austria v Praze, v Černé Labuti a Švandově divadle, kde vystupuje pravidelně dodnes. Její členové dále účinkují v pořadech Na stojáka, moderují na TV PRIMA a mají vlastní pořad na VOYO.cz. Soubor pravidelně hostuje na velkých divadelních či hudebních festivalech, jako je např. COLOURS OF OSTRAVA. Kromě toho pravidelně účinkují v zahraničí, např. v Paříži, Berlíně, Vídni či Manchesteru.

Co je Just! Impro Show?

Naše improvizace jsou vždy originální a osvěžující náplní vašich večírků, firemních akcí a událostí. Vždy se je snažíme přizpůsobit obsahově na míru tak, abychom zapadli do konceptu pořádané akce. Jde o improvizačně divadelní show složenou z řady výstupů založených na komediálních disciplínách. Unikum našich vystoupení spočívá v plném zapojení diváků, ať už jsou to jejich podněty a témata pro naše hry, nebo jejich přímou účast v našich improvizacích, čímž celý příběh vždy náležitě rozvinou a okoření. Tato interakce vždy vytváří ojedinělou atmosféru a nezapomenutelný originální zážitek pro všechny diváky.

Teambuilding a kreativní workshopy

Stejně jako umíme dobře pobavit vaše diváky, jsme schopni je improvizační dovednostem i učit. Improvizační teambuilding je zábava, trénink mentální kondice i silný prožitek radosti z vlastní kreativity a společné spolupráce. Rozvíjí vztahy, pracuje s emocemi a vytváří silná spojení při společném zážitku tvůrčí hry. Je možné ho připravit i pro větší skupiny do 300 účastníků, kdy budou rozděleni do skupin.

Délka vystoupení?

Jeden vstup o délce cca 50 minut bez přestávky. Ze zkušeností víme, že takovýto vstup je pro firemní akci ideální. Jelikož se jedná o improvizace, čas nelze přesně určit. Samozřejmě po dohodě můžeme čas i počet vstupů upravit.

Reference

TV NOVA, ČEZ, O2, VODAFONE, KONICA MINOLTA, DHL, SEZNAM.CZ, ŠKOFIN, CRESTYL, ECONOMIA, WRIGLEY, TNT
a mnoho dalších.

Technické požadavky?

Dostatečné nasvícení a takový prostor, aby na nás publikum dobře vidělo. Dva mikrofony, případně podle velikosti sálu ozvučení. Připojení kláves ke zvukové aparatuře, případně klavír na místě. Dataprojektor pro připojení notebooku a plátno. Vše je nejlepší dohodnout na osobní schůzce.

Dále potřebujeme

Místnost na převlečení, úschovu věcí a prostor, kde budeme mít možnost krátkého tréninku před samotným vystoupením.